Mieszkanie na wynajem Zabrze, Rokitnica, Budowlana

4 pokoje
59.00 m²
37,29 zł/m2
2 piętro
RYL-MW-9320

2 200 zł

Mieszkanie na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty RYL-MW-9320
Powierzchnia 59,00 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2200
Standard
Opłaty w czynszu woda, wywóz śmieci, sprzątanie, fundusz remontowy, CO, administracja
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 1 100 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Kasia Maciejczuk

Kasia Maciejczuk

specjalista ds.nieruchomości

Napisz wiadomość 5 Ofert

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu do wynajęcia ładne, duże 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2 piętrze. Niezależne wejście do każdego z pomieszczeń. Łazienka razem z wc. Kuchnia z oknem, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD. Ogrzewanie z miasta, woda z junkersa. Pokoje nie umeblowane. Czynsz najmu 2200 zł , dodatkowo płatny czynsz administracyjny 1100 zł zawierający opłatę za centralne ogrzewanie, wywóz śmieci za 1 oś.oraz 2m3 wody. Kaucja zwrotna 2200 zł, mieszkanie wolne od zaraz. Pod domem parking dla lokatorów . Okolica zielona i spokojna. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, przychodni lekarskie, szkoły , przedszkole. 

Lokalizacja nieruchomości

specjalista ds.nieruchomości

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
11 5
Niepoprawny wynik